Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe kasze naturalne w MarketBio

Kasze w sklepie MarektBio
Kasze

Jaglana, orkiszowa, gryczana, owsiana, kuskus i wiele innych - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej, bogatej oferty na kasze, z których można przygotować pyszne i zdrowe dania.

Gorąco polecamy!

Kasza Jęczmienna Gruba 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Kasza Jęczmienna Gruba 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/09/25
6,89 zł
0,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - The Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,83 zł
0,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/08/31
46,43 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,08 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/02
9,79 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,89 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,58 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,59 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/26
59,05 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/07/29
60,19 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kaszka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/29
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Pęczak  Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Kukurydziana Bio 500 g Bio Planet
Dostępność

Kaszka Kukurydziana Bio 500 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/27
6,22 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/08
24,89 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/07/12
12,78 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,87 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,99 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/14
6,64 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch
Dostępność

Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/14
7,29 zł
1,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Węglowodany i cukier, czy zawsze muszą iść ze sobą w parze ?

Węglowodany i cukier, czy zawsze muszą iść ze sobą w parze ?

16-12-2020
Które węglowodany w diecie są najzdrowsze? Według wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia węglowodany powinny stanowić podstawę naszej diety, dlatego warto zwrócić uwagę, jakie składniki odżywcze dostarczamy razem z nimi. W ostatnich latach węglowodany kojarzą się raczej negatywnie ze względu na cukier, który jest dodawany do różnych produktów spożywczych i przyczynia...

Kasza – dlaczego warto spożywać ją codziennie?

Kasza to bardzo zdrowe jedzenie. W Polsce kasza jest równie popularna jak ziemniaki, lecz znacznie zdrowsza. Serwować ją można z mięsem, warzywami lub samą, z dodatkiem sosu. W sprzedaży są kasze jaglana, jęczmienna, kuskus, orkiszowa, gryczana, owsiana. Nie brakuje także kaszy manny, przygotowywanej z sokiem lub owocami na śniadanie dla dzieci.

Nowością jest kasza bezglutenowa, ponieważ coraz więcej osób jada dania bez glutenu ze względów zdrowotnych. Kasze to doskonałe danie, a te oferowane w Marketbio są doskonałe w smaku, zdrowe, bez chemicznych, sztucznych dodatków. Godna polecenia jest kasza bulgur często serwowana w Turcji oraz krajach Bliskiego Wschodu.

Ta kasza z sosem zastąpi każde pełne danie. Ceny kasz są umiarkowane, a dania z ich udziałem to doskonały obiad na co dzień oraz od święta. Kasze sprzedawane są w opakowaniach mających 500 gramów lub 1 kilogramów, do klientów wysyłane są natychmiast po zamówieniu. Zapraszamy do naszego sklepu po zdrowe oraz smakowite kasze z całego świata.

Podział kasz ze względu na rodzaj i stopień przetworzenia

Kaszę dzielimy ze względu na rodzaj oraz stopień przetworzenia. Jeśli chodzi o rodzaje kasz to mamy kasze (od najbardziej popularnych): jaglaną, gryczaną, jęczmienną, kuskus, owsianą, orkiszową, kukurydzianą, kaszę mannę, kaszę bulgur. Ze względu na stopień przetworzenia dzielimy na: kasze niepalone ,kaszę palone, kasze mielone oraz grysik.

Kasza gryczana palona czy niepalona - którą wybrać?

Jeśli o chodzi o kaszę gryczaną to występuje ona w wersji palonej i niepalonej ponieważ bardzo ciężko jest utrzymać w odpowiedniej wilgotności kaszę gryczaną po zbiorach gryki i przetworzeniu jej w kaszarni. Często jest suszona tak bardzo, że aż palna i wszystko nabiera gorzkiego smaku do którego jesteśmy przyzwyczajeni z tego względu, że zawsze kasza gryczana palona była tańsza. Teraz zrobiła się popularna niepalona i nie dziwne ponieważ jest zdrowsza i smaczniejsza. Kasza gryczana niepalona - jest z nią trochę zachodu jeśli chodzi o pracę rolników, ale ostatecznie efekt jest znacznie bardziej zadowalający, także z naszych kasz, które mamy w ofercie najbardziej polecamy kaszę gryczaną niepaloną ekologiczną, kaszę jaglaną ekologiczną, a także kaszę owsianą eko.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops