Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/08/31
46,43 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka 100% Kakao Bez Dodatku Cukru BIO 100 g - Torras
Dostępność

Czekolada Gorzka 100% Kakao Bez Dodatku Cukru BIO 100 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/06/13
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 Kg - Bio Raj
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 Kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/05/06
16,09 zł
1,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/26
59,88 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/12/04
89,99 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Gryka Ekspandowana Bezglutenowa Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Gryka Ekspandowana Bezglutenowa Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,99 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital
Dostępność

Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/08
25,61 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Soba Bezglutenowy Bio 250 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron Gryczany Soba Bezglutenowy Bio 250 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix It Mąka Uniwersalna Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix It Mąka Uniwersalna Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/19
18,25 zł
1,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
63,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Bezglutenowa 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,98 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops