Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ogórki Kiszone Królewskie 870 g (520 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 870 g (520 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/07
15,59 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland

Data min. trwałości: 2028/07/31
15,49 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2028/07/30
14,17 zł
7,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,09 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier
Dostępność

Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,89 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa

Data min. trwałości: 2028/07/31
13,86 zł
3,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
13,67 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier
Dostępność

Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,39 zł
5,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli

Data min. trwałości: 2028/02/20
13,09 zł
9,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops