Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
20,99 zł
7,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/03
5,75 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
9,79 zł
2,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2029/04/30
7,79 zł
1,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/12/31
17,59 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland

Data min. trwałości: 2028/07/31
15,49 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/01/27
11,39 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital
Dostępność

Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/02/02
12,08 zł
4,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) -  Bio Planet
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
10,59 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier
Dostępność

Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,89 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
24,99 zł
19,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/10/01
9,69 zł
4,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana
Dostępność

Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
1,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
3,79 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ogórki Kiszone Królewskie 870 g (520 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 870 g (520 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/07
15,59 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier
Dostępność

Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,39 zł
5,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/04/28
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/28
5,59 zł
2,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops