Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/09/19
19,99 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom
Dostępność

Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,29 zł
8,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cebula Marynowana Eko 460 g (250 g)  - Dary Natury
Dostępność

Cebula Marynowana Eko 460 g (250 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
6,64 zł
2,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier
Dostępność

Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/01/31
26,55 zł
2,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,28 zł
3,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
17,32 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea
Dostępność

Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea

Data min. trwałości: 2027/10/16
17,26 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico
Dostępność

Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2027/12/02
9,93 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ogórki Kanapkowe 710 g (380 g) - Kier
Dostępność

Ogórki Kanapkowe 710 g (380 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/06/19
10,48 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops