Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Podsuszone w Oleju Bio 190 g - Vitaliana
Dostępność

Pomidory Podsuszone w Oleju Bio 190 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/06/30
19,99 zł
10,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland
Dostępność

Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
29,04 zł
16,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
24,99 zł
19,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet
Dostępność

Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g  - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/02/04
32,36 zł
32,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/04/15
84,27 zł
42,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops