Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier
Dostępność

Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,39 zł
5,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea
Dostępność

Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea

Data min. trwałości: 2027/10/16
17,26 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier
Dostępność

Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/15
10,72 zł
5,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico
Dostępność

Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2027/12/02
9,93 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
11,59 zł
6,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/09/03
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/06/19
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
13,67 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
20,99 zł
7,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2028/07/30
14,17 zł
7,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom
Dostępność

Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,29 zł
8,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/04/30
16,58 zł
8,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli

Data min. trwałości: 2028/02/20
13,09 zł
9,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/05/31
18,59 zł
9,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier
Dostępność

Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/05/26
4,53 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS
Dostępność

Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS

Data min. trwałości: 2028/03/30
21,99 zł
10,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops