Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland

Data min. trwałości: 2028/07/31
15,49 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ogórki Kiszone Królewskie 870 g (520 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 870 g (520 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/07
15,59 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea
Dostępność

Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea

Data min. trwałości: 2027/10/16
17,26 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
17,32 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/12/31
17,59 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/09/03
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/06/19
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/04
18,38 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/05/31
18,59 zł
9,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Podsuszone w Oleju Bio 190 g - Vitaliana
Dostępność

Pomidory Podsuszone w Oleju Bio 190 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/06/30
19,99 zł
10,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/09/19
19,99 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops