Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Ciecierzyca 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Ciecierzyca 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/29
3,71 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/27
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/12/31
17,59 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital
Dostępność

Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,89 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,97 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,59 zł
4,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
24,99 zł
19,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa

Data min. trwałości: 2028/07/31
13,86 zł
3,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) -  Bio Planet
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
10,59 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/04/30
16,58 zł
8,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/01/27
11,39 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin
Dostępność

Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2029/06/22
9,79 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie w Słoiku Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie w Słoiku Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,27 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) -  Bio Europa
Dostępność

Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) - Bio Europa

Data min. trwałości: 2027/12/31
6,96 zł
3,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,09 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/05/31
18,59 zł
9,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops