Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Obniżka
Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier
Dostępność

Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/01/31
26,55 zł
2,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) -  Bio Planet
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
10,59 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,73 zł
2,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/04/28
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
9,79 zł
2,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,97 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/28
5,59 zł
2,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/28
7,39 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/27
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/04
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
17,32 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Krojone Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Krojone Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,89 zł
2,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso
Dostępność

Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,83 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2029/04/30
7,79 zł
1,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
4,59 zł
1,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland

Data min. trwałości: 2028/07/31
15,49 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,37 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops