Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital
Dostępność

Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/02/02
12,08 zł
4,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/12/31
17,59 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital
Dostępność

Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,89 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Krojone Bez Skóry (Puszka) Bio 400 g - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Krojone Bez Skóry (Puszka) Bio 400 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,89 zł
4,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin
Dostępność

Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2029/06/22
9,79 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/10/01
9,69 zł
4,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland
Dostępność

Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,98 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Białe 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Białe 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,22 zł
3,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/09/19
19,99 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,48 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier
Dostępność

Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,89 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops