Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/30
6,99 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/09/10
5,95 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,93 zł
3,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) -  Runoland
Dostępność

Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
3,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,49 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet
Dostępność

Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
20,99 zł
7,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,37 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g -  Bio Planet
Dostępność

Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,69 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,73 zł
2,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
9,79 zł
2,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland
Dostępność

Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
29,04 zł
16,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2029/04/30
7,79 zł
1,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops