Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier
Dostępność

Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,89 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
11,59 zł
6,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
13,67 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,87 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 400 g (240 g) - Manfuso
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 400 g (240 g) - Manfuso

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,34 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier
Dostępność

Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/15
10,72 zł
5,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
3,79 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Krojone 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Krojone 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/31
4,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier
Dostępność

Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,39 zł
5,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/03
5,75 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/04
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
4,59 zł
1,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops