Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,79 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,97 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,37 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Podsuszone w Oleju Bio 190 g - Vitaliana
Dostępność

Pomidory Podsuszone w Oleju Bio 190 g - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/06/30
19,99 zł
10,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,22 zł
3,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,73 zł
2,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/04/30
16,58 zł
8,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,98 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,48 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g  - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/02/04
32,36 zł
32,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) -  Bio Europa
Dostępność

Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) - Bio Europa

Data min. trwałości: 2027/12/31
6,96 zł
3,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/28
7,39 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
13,67 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital
Dostępność

Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,89 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/09/10
5,95 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier
Dostępność

Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/15
10,72 zł
5,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops