Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,09 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,29 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/01/27
11,39 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
11,59 zł
6,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) -  Runoland
Dostępność

Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
3,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Białe 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Białe 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital
Dostępność

Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/02/02
12,08 zł
4,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/04/28
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli

Data min. trwałości: 2028/02/20
13,09 zł
9,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier
Dostępność

Karczochy Serca 390 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,39 zł
5,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
13,67 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa

Data min. trwałości: 2028/07/31
13,86 zł
3,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier
Dostępność

Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,89 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,09 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2028/07/30
14,17 zł
7,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops