Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/30
6,99 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana
Dostępność

Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
1,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/28
7,39 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/03
5,75 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,73 zł
2,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2029/04/30
7,79 zł
1,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso
Dostępność

Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,83 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming
Dostępność

Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,85 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,97 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiszone Buraki Plastry Vegan 480 g (280 g) - Runoland
Dostępność

Kiszone Buraki Plastry Vegan 480 g (280 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
8,29 zł
2,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital
Dostępność

Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,89 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,28 zł
3,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier
Dostępność

Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
4,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom
Dostępność

Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,29 zł
8,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,48 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,49 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte "Pychotka" Bio 280 g - Primavika
Dostępność

Buraczki Tarte "Pychotka" Bio 280 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/11/20
9,59 zł
2,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/10/01
9,69 zł
4,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie w Słoiku Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie w Słoiku Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,27 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g -  Bio Planet
Dostępność

Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,69 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops