Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,79 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin
Dostępność

Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2029/06/22
9,79 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
9,79 zł
2,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier
Dostępność

Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/08
9,79 zł
3,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Krojone Bez Skóry (Puszka) Bio 400 g - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Krojone Bez Skóry (Puszka) Bio 400 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,89 zł
4,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico
Dostępność

Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2027/12/02
9,93 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland
Dostępność

Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,98 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie BIO 350 g (220 g) - EkoWital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie BIO 350 g (220 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,49 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet
Dostępność

Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ogórki Kanapkowe 710 g (380 g) - Kier
Dostępność

Ogórki Kanapkowe 710 g (380 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/06/19
10,48 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) -  Bio Planet
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
10,59 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,59 zł
4,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier
Dostępność

Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/15
10,72 zł
5,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza w Zalewie Bio 340 g (230 g) - EkoWital
Dostępność

Kukurydza w Zalewie Bio 340 g (230 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
4,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,93 zł
3,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops