Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Ciecierzyca w Zalewie w Słoiku Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie w Słoiku Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,27 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,93 zł
3,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) -  Bio Europa
Dostępność

Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) - Bio Europa

Data min. trwałości: 2027/12/31
6,96 zł
3,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier
Dostępność

Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/08
9,79 zł
3,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,28 zł
3,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie BIO 350 g (220 g) - EkoWital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie BIO 350 g (220 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,49 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) -  Runoland
Dostępność

Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
3,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,09 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier
Dostępność

Papryka Grillowana Czerwona 690 g (400 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,89 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,48 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/09/19
19,99 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,22 zł
3,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Białe 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Białe 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland
Dostępność

Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,98 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops