Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/28
5,59 zł
2,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,09 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/27
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiszone Buraki Plastry Vegan 480 g (280 g) - Runoland
Dostępność

Kiszone Buraki Plastry Vegan 480 g (280 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
8,29 zł
2,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/04
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
11,59 zł
6,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/04/15
84,27 zł
42,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet
Dostępność

Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland
Dostępność

Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,98 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli

Data min. trwałości: 2028/02/20
13,09 zł
9,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte "Pychotka" Bio 280 g - Primavika
Dostępność

Buraczki Tarte "Pychotka" Bio 280 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/11/20
9,59 zł
2,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2028/07/30
14,97 zł
8,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin
Dostępność

Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2029/06/22
9,79 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/05/31
18,59 zł
9,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/09/03
18,89 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops