Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Obniżka
Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso
Dostępność

Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,83 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/06/19
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,49 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) -  Runoland
Dostępność

Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
3,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki HOT - Piekielnie Ostre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,93 zł
3,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS
Dostępność

Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS

Data min. trwałości: 2028/03/30
21,99 zł
10,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier
Dostępność

Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
4,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/04
18,38 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Białe 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Białe 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier
Dostępność

Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/05/26
4,53 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland
Dostępność

Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
29,04 zł
16,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming
Dostępność

Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,85 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier
Dostępność

Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/08
9,79 zł
3,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/30
6,99 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops