Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,97 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming
Dostępność

Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,85 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso
Dostępność

Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,83 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2029/04/30
7,79 zł
1,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,73 zł
2,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/03
5,75 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/28
7,39 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana
Dostępność

Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
1,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/30
6,99 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) -  Bio Europa
Dostępność

Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) - Bio Europa

Data min. trwałości: 2027/12/31
6,96 zł
3,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cebula Marynowana Eko 460 g (250 g)  - Dary Natury
Dostępność

Cebula Marynowana Eko 460 g (250 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
6,64 zł
2,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,37 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/09/10
5,95 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 400 g (240 g) - Manfuso
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 400 g (240 g) - Manfuso

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,34 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/28
5,59 zł
2,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/27
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/04
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops