Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,22 zł
3,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,98 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Krojone Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Krojone Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,89 zł
2,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,87 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Krojone 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Krojone 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/31
4,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
4,59 zł
1,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier
Dostępność

Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/05/26
4,53 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Przeceny
Kukurydza Naturalnie Super Słodka 340 g (285 g) - Kier
Dostępność

Kukurydza Naturalnie Super Słodka 340 g (285 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/31
3,88 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
3,79 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Ciecierzyca 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/29
3,71 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops