Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/04/30
16,58 zł
8,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 280 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
20,99 zł
7,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS
Dostępność

Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS

Data min. trwałości: 2028/03/30
21,99 zł
10,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
24,99 zł
19,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier
Dostępność

Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/01/31
26,55 zł
2,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland
Dostępność

Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
29,04 zł
16,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g  - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/02/04
32,36 zł
32,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/04/15
84,27 zł
42,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops