Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Obniżka
Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/10/01
9,69 zł
4,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin
Dostępność

Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2029/06/22
9,79 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Krojone Bez Skóry (Puszka) Bio 400 g - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Krojone Bez Skóry (Puszka) Bio 400 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,89 zł
4,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital
Dostępność

Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,89 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 680 g (415 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/12/31
17,59 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital
Dostępność

Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/02/02
12,08 zł
4,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming
Dostępność

Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,85 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,59 zł
4,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/04
18,38 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza w Zalewie Bio 340 g (230 g) - EkoWital
Dostępność

Kukurydza w Zalewie Bio 340 g (230 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
4,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier
Dostępność

Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
4,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Fasola Masłowa Konserwowa Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/01/27
11,39 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,09 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,29 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,98 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/30
6,99 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops