Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Tofu Smak Wędzone Kostka 200 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Smak Wędzone Kostka 200 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/20
17,09 zł
8,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Ptysiowy Orkiszowy Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Ptysiowy Orkiszowy Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2027/06/21
11,09 zł
3,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spody do Pizzy Orkiszowe Bio 2 Sztuki (260 g) - Casa Della Piada
Dostępność

Spody do Pizzy Orkiszowe Bio 2 Sztuki (260 g) - Casa Della Piada

Data min. trwałości: 2026/10/25
9,12 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Sojowa 150 g - Bjos
Dostępność

Kostka Sojowa 150 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/12/30
4,66 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)
Dostępność

Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)

Data min. trwałości: 2026/11/12
10,98 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops