Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wakacyjny niezbędnik – wszystko, co warto zabrać na wakacje!

Peeling do Ciała Pomarańczowy Sorbet 125 g - Nacomi
Dostępność

Peeling do Ciała Pomarańczowy Sorbet 125 g - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/12/31
17,37 zł
13,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Liść 50 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Pokrzywa Liść 50 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/04/30
9,69 zł
19,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda z Liści Szałwii Hydrolat 125 ml - Beaute Marrakech
Dostępność

Woda z Liści Szałwii Hydrolat 125 ml - Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/12/31
18,59 zł
14,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Odplamiacz Precyzyjny OWOCE i NAPOJE 50 g - Dr.Beckmann
Dostępność

Odplamiacz Precyzyjny OWOCE i NAPOJE 50 g - Dr.Beckmann

Data min. trwałości: 2029/01/06
16,99 zł
33,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant Mineralny Ałunowy KOKOS I RÓŻA Spray 100 ml - Arganove
Dostępność

Dezodorant Mineralny Ałunowy KOKOS I RÓŻA Spray 100 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2029/03/31
15,79 zł
15,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem z Mocznikiem 45% 60 ml - Matka Natura
Dostępność

Krem z Mocznikiem 45% 60 ml - Matka Natura

Data min. trwałości: 2028/10/31
12,09 zł
20,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops