Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wakacyjny niezbędnik – wszystko, co warto zabrać na wakacje!

Mus do Ciała Malinowa Babeczka 180 ml - Nacomi
Dostępność

Mus do Ciała Malinowa Babeczka 180 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/04/30
24,06 zł
13,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum z WITAMINĄ C 15% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum z WITAMINĄ C 15% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/07/31
24,06 zł
80,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kombucha BIO Probiotyk Relax Shot 100 ml - VIGO
Dostępność

Kombucha BIO Probiotyk Relax Shot 100 ml - VIGO

Data min. trwałości: 2027/05/26
4,79 zł
4,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Peeling do Ciała Cukrowy Karmelizowany MARSHMALLOW 300 ml - Ziaja
Dostępność

Peeling do Ciała Cukrowy Karmelizowany MARSHMALLOW 300 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/04/30
28,99 zł
9,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Peelling Cukrowy Karmelizowany Lemon Cake 300 ml - Ziaja
Dostępność

Peelling Cukrowy Karmelizowany Lemon Cake 300 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/08/31
28,99 zł
9,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Zapachowy Moskitiera 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Moskitiera 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/05/03
9,39 zł
93,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel na Potliwość Stóp 170 g - Herbapol
Dostępność

Żel na Potliwość Stóp 170 g - Herbapol

Data min. trwałości: 2028/03/31
27,99 zł
16,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Balsam Myjący do Włosów z Betuliną 300 ml - Sylveco
Dostępność

Balsam Myjący do Włosów z Betuliną 300 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/03/31
45,64 zł
15,21 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Odświeżający Żel Pod Prysznic 400 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Odświeżający Żel Pod Prysznic 400 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/01/31
14,21 zł
3,55 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Vitamin B Complex Witamina B 90 Tabletek OstroVit
Dostępność

Vitamin B Complex Witamina B 90 Tabletek OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/24
16,89 zł
0,19 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Odplamiacz Precyzyjny RDZA i DEZODORANT 50 ml - Dr.Beckmann
Dostępność

Odplamiacz Precyzyjny RDZA i DEZODORANT 50 ml - Dr.Beckmann

Data min. trwałości: 2029/06/24
16,99 zł
33,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Odplamiacz Precyzyjny KREW i MLEKO 50 ml - Dr. Beckmann
Dostępność

Odplamiacz Precyzyjny KREW i MLEKO 50 ml - Dr. Beckmann

Data min. trwałości: 2027/07/02
16,99 zł
33,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Probiotic 120 sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Probiotic 120 sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
49,99 zł
0,42 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mgiełka Rozświetlająca do Ciała Brilliant 200 ml - Bio Fresh
Dostępność

Mgiełka Rozświetlająca do Ciała Brilliant 200 ml - Bio Fresh

Data min. trwałości: 2029/05/31
24,99 zł
12,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum Punktowe na Przebarwienia Niacynamid 20% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum Punktowe na Przebarwienia Niacynamid 20% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/10/31
48,99 zł
163,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
4,49 zł
28,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops