Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wakacyjny niezbędnik – wszystko, co warto zabrać na wakacje!

Obniżka
Żel Pod Prysznic Masło Pomarańczowe 500 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic Masło Pomarańczowe 500 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2029/01/31
10,34 zł
2,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant w Sztyfcie MIĘTA 42 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Dezodorant w Sztyfcie MIĘTA 42 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
39,52 zł
94,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin
Dostępność

Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant Ochrona Anti-Odor 60 ml - Ziaja
Dostępność

Dezodorant Ochrona Anti-Odor 60 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,55 zł
15,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel po Ukąszeniach Owadów 20 ml - Recotin
Dostępność

Żel po Ukąszeniach Owadów 20 ml - Recotin

Data min. trwałości: 2027/05/30
17,09 zł
85,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Stóp Opuchniętych 650 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Sól do Stóp Opuchniętych 650 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
15,94 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Peeling do Ciała Modelujący Tropikalny Mix 450 ml - Organic Shop
Dostępność

Peeling do Ciała Modelujący Tropikalny Mix 450 ml - Organic Shop

Data min. trwałości: 2028/01/10
62,99 zł
14,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Regenerujący Olejek do Ciała Zachwyt 150 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Regenerujący Olejek do Ciała Zachwyt 150 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
53,31 zł
35,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Maska do Olejowania Włosów 7 Olei 100 ml - Nacomi
Dostępność

Naturalna Maska do Olejowania Włosów 7 Olei 100 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/02/29
49,79 zł
49,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Balsam Do Stóp Na Ostrogę Piętową 75 ml - Golden Pharm
Dostępność

Balsam Do Stóp Na Ostrogę Piętową 75 ml - Golden Pharm

Data min. trwałości: 2028/04/15
29,99 zł
39,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Masło Kakaowe Spray Przyspieszający Opalanie 100 ml - Ziaja
Dostępność

Masło Kakaowe Spray Przyspieszający Opalanie 100 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2029/01/31
19,99 zł
19,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops