Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wakacyjny niezbędnik – wszystko, co warto zabrać na wakacje!

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
19,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Pokrzywa 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/04/21
24,99 zł
5,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Limonki NFC Bio 250 ml - NaturAvena
Dostępność

Sok z Limonki NFC Bio 250 ml - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/06/11
9,29 zł
3,72 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity Ketolytes w Proszku Truskawka - Wiśnia 200 g - Beketo
Dostępność

Elektrolity Ketolytes w Proszku Truskawka - Wiśnia 200 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/05/31
73,09 zł
36,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Probiotyk w Płynie Bio 500 ml - Joy Day
Dostępność

Probiotyk w Płynie Bio 500 ml - Joy Day

Data min. trwałości: 2027/03/23
70,51 zł
14,10 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kadzidełko Odstraszające Komary Eko 5 Sztuk- Dary Natury
Dostępność

Kadzidełko Odstraszające Komary Eko 5 Sztuk- Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
19,99 zł
4,00 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/10/05
78,99 zł
1,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Woda Mineralna Gazowana 330 ml (Szkło) - Borjomi
Dostępność

Naturalna Woda Mineralna Gazowana 330 ml (Szkło) - Borjomi

Data min. trwałości: 2028/03/23
9,89 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem do Stóp i Dłoni 50 ml - Skoczylas
Dostępność

Krem do Stóp i Dłoni 50 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
42,99 zł
85,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
53,31 zł
355,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim ROZKOSZ 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
61,99 zł
413,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Marchewkowy 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej Marchewkowy 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
10,82 zł
36,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Stóp ze Skłonnościami do Pocenia 650 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Sól do Stóp ze Skłonnościami do Pocenia 650 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
17,09 zł
2,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita
Dostępność

Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops