Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wakacyjny niezbędnik – wszystko, co warto zabrać na wakacje!

Obniżka
Cytrynian Magnezu 700 mg 100 Kapsułek Nanga
Dostępność

Cytrynian Magnezu 700 mg 100 Kapsułek Nanga

Data min. trwałości: 2028/01/24
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keto Elektrolity 90 Kapsułek -  Beketo
Dostępność

Keto Elektrolity 90 Kapsułek - Beketo

Data min. trwałości: 2028/04/30
65,02 zł
0,72 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity Ketolytes w Proszku Świeża Cytryna 200 g - Beketo
Dostępność

Elektrolity Ketolytes w Proszku Świeża Cytryna 200 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/06/30
73,09 zł
36,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto
Dostępność

Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/07
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koncentrat Napoju Probiotycznego Owoce Lasu Bio 500 ml - Joy Day
Dostępność

Koncentrat Napoju Probiotycznego Owoce Lasu Bio 500 ml - Joy Day

Data min. trwałości: 2027/03/20
47,30 zł
9,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łagodny Żel do Higieny Intymnej 300 ml - SYLVECO
Dostępność

Łagodny Żel do Higieny Intymnej 300 ml - SYLVECO

Data min. trwałości: 2027/08/31
30,70 zł
10,23 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Bez Dodatku Cukru 1 l - Ekamedica
Dostępność

Pokrzywa Bez Dodatku Cukru 1 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/16
35,68 zł
3,57 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds
Dostępność

MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
39,99 zł
1,33 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO
Dostępność

Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO

Data min. trwałości: 2027/07/01
12,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Roll-on Żel po Ukąszeniu Owadów 15 ml - Recotin
Dostępność

Roll-on Żel po Ukąszeniu Owadów 15 ml - Recotin

Data min. trwałości: 2028/03/31
21,33 zł
142,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100 ml - Bio Olja
Dostępność

Bio Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2027/11/01
20,99 zł
20,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aloes w Żelu 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Aloes w Żelu 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/31
29,22 zł
14,61 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Spray do Plam z Dezodorantu i Potu 250 ml - Dr.Beckmann
Dostępność

Spray do Plam z Dezodorantu i Potu 250 ml - Dr.Beckmann

Data min. trwałości: 2031/01/23
25,99 zł
10,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity 10 Minerałów 20 Tabletek Musujących - Uniphar
Dostępność

Elektrolity 10 Minerałów 20 Tabletek Musujących - Uniphar

Data min. trwałości: 2029/01/30
12,09 zł
0,60 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops