Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wakacyjny niezbędnik – wszystko, co warto zabrać na wakacje!

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2027/09/30
59,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Ochronny SPF50 Ochrona Wysoka 50 ml - Ziaja Sport
Dostępność

Krem Ochronny SPF50 Ochrona Wysoka 50 ml - Ziaja Sport

Data min. trwałości: 2027/05/31
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mydło z Pumeksem do Stóp MIĘTA 120 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Mydło z Pumeksem do Stóp MIĘTA 120 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2028/04/30
24,02 zł
20,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Peeling do Twarzy w Żelu Witamina C. B3 100 ml - Ziaja
Dostępność

Peeling do Twarzy w Żelu Witamina C. B3 100 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,84 zł
11,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant w Kremie Mandarynka z Wanilią 60 ml - Skoczylas
Dostępność

Dezodorant w Kremie Mandarynka z Wanilią 60 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2029/05/31
43,98 zł
73,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Mosqi Oil 50 ml - Natur Planet
Dostępność

Olejek Mosqi Oil 50 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/05/31
16,69 zł
33,38 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops