Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 200 g - Big Nature
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Laska Wanilii 1 Sztuka - Planteon
Dostępność

Laska Wanilii 1 Sztuka - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/31
19,79 zł
19,79 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket

Data min. trwałości: 2028/08/01
16,69 zł
333,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 5 kg - Fivio Up
Dostępność

Soda Oczyszczona 5 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/02/20
27,02 zł
0,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - BATOM
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/12/22
42,99 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/01
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Natur Planet
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
22,99 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 51 g (3x 17 g) - Biovegan
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 51 g (3x 17 g) - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/03/31
6,79 zł
13,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy Proszek 500 g - Natur Planet
Dostępność

Kwasek Cytrynowy Proszek 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,88 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's
Dostępność

Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/02
4,17 zł
46,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
18,19 zł
363,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet
Dostępność

Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2029/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słód Syrop Jęczmienny Ciemny 650 g (550 ml) - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód Syrop Jęczmienny Ciemny 650 g (550 ml) - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/23
20,99 zł
3,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/08
12,94 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/15
17,89 zł
11,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów Bio 40 g - Natural
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów Bio 40 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/11/01
5,79 zł
14,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy BIO 100 g - BATOM
Dostępność

Cukier Waniliowy BIO 100 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/05/31
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław
Dostępność

Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,28 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops