Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,99 zł
109,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/16
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Bezglutenowa 80 g - Celiko
Dostępność

Soda Oczyszczona Bezglutenowa 80 g - Celiko

Data min. trwałości: 2028/02/29
2,29 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słód Syrop Jęczmienny Ciemny 650 g (550 ml) - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód Syrop Jęczmienny Ciemny 650 g (550 ml) - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/23
20,99 zł
3,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/11/26
12,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 70 g - Delecta
Dostępność

Soda Oczyszczona 70 g - Delecta

Data min. trwałości: 2028/07/31
2,04 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław
Dostępność

Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław
Dostępność

Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,28 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/08/01
13,29 zł
132,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/05/01
38,84 zł
77,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/12/12
19,42 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/04
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/08/18
109,99 zł
99,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/01
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
7,79 zł
22,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - Big Nature
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/25
35,65 zł
7,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops