Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Oferta-miesiaca
Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/05/31
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 100 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 100 g - Nanga
Dostępność

Kwas Cytrynowy 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,59 zł
9,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/01
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/25
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/05
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/02
10,69 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Instant 100 g - Planteon
Dostępność

Drożdże Instant 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/18
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature
Dostępność

Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,29 zł
1,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna
Dostępność

Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna

Data min. trwałości: 2027/05/25
11,89 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław
Dostępność

Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom
Dostępność

Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/31
12,70 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/08
12,94 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/08/01
13,29 zł
132,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2028/02/03
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/02/28
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy BIO 100 g - BATOM
Dostępność

Cukier Waniliowy BIO 100 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops