Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Obniżka
Soda Oczyszczona 5 kg - Fivio Up
Dostępność

Soda Oczyszczona 5 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/02/20
27,02 zł
0,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 100 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/17
29,92 zł
29,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet
Dostępność

Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2029/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - Big Nature
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/25
35,65 zł
7,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/16
37,99 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon
Dostępność

Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/23
37,99 zł
37,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/05/01
38,84 zł
77,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/02/28
34,39 zł
68,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Wiadro 5 kg - Vitafarm
Dostępność

Soda Oczyszczona Wiadro 5 kg - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/02
41,99 zł
0,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - BATOM
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/12/22
42,99 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/05/31
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,89 zł
149,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand
Dostępność

Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/09
37,34 zł
74,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
49,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 5 kg - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 5 kg - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/08/18
109,99 zł
99,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops