Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand
Dostępność

Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/09
37,34 zł
74,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 100 g - BATOM
Dostępność

Kwas Cytrynowy 100 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/12/12
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/08/18
109,99 zł
99,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/05/01
38,84 zł
77,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław
Dostępność

Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,28 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna
Dostępność

Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna

Data min. trwałości: 2027/05/25
11,89 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/19
24,79 zł
24,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 5 kg - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 5 kg - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet
Dostępność

Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2029/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/11/26
12,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/12/12
19,42 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 100 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław
Dostępność

Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Laska Wanilii 1 Sztuka - Planteon
Dostępność

Laska Wanilii 1 Sztuka - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/31
19,79 zł
19,79 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon
Dostępność

Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/23
37,99 zł
37,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 100 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/17
29,92 zł
29,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/17
19,31 zł
38,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops