Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/05/31
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/02/28
34,39 zł
68,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy Proszek 500 g - Natur Planet
Dostępność

Kwasek Cytrynowy Proszek 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,88 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/15
17,89 zł
11,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/02
10,69 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Wiadro 5 kg - Vitafarm
Dostępność

Soda Oczyszczona Wiadro 5 kg - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/02
41,99 zł
0,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 100 g - Nanga
Dostępność

Kwas Cytrynowy 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,59 zł
9,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/10
20,00 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/16
37,99 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
18,19 zł
363,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Natur Planet
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
22,99 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom
Dostępność

Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/31
12,70 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/02/28
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Do Chleba Bio 30 g - Lecker's
Dostępność

Zakwas Żytni Do Chleba Bio 30 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/26
5,71 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's
Dostępność

Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/02
4,17 zł
46,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers

Data min. trwałości: 2028/06/26
1,56 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/05/31
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/11
3,67 zł
18,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops