Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Oferta-miesiaca
Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/05/31
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon
Dostępność

Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/23
37,99 zł
37,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/17
19,31 zł
38,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's
Dostępność

Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/02
4,17 zł
46,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/02/28
34,39 zł
68,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand
Dostępność

Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/09
37,34 zł
74,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pasta Waniliowa 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/05/01
38,84 zł
77,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/05/31
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/08/18
109,99 zł
99,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,29 zł
104,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,99 zł
109,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/08/01
13,29 zł
132,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Mielona BIO 15 g - BATOM
Dostępność

Wanilia Mielona BIO 15 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/05/31
19,99 zł
133,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,89 zł
149,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/02/28
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket

Data min. trwałości: 2028/08/01
16,69 zł
333,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
18,19 zł
363,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops