Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/16
37,99 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław
Dostępność

Kwas Cytrynowy Doypack 300 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,49 zł
4,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław
Dostępność

Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,28 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słód Syrop Jęczmienny Ciemny 650 g (550 ml) - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód Syrop Jęczmienny Ciemny 650 g (550 ml) - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/23
20,99 zł
3,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy Proszek 500 g - Natur Planet
Dostępność

Kwasek Cytrynowy Proszek 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,88 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 70 g - Delecta
Dostępność

Soda Oczyszczona 70 g - Delecta

Data min. trwałości: 2028/07/31
2,04 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Bezglutenowa 80 g - Celiko
Dostępność

Soda Oczyszczona Bezglutenowa 80 g - Celiko

Data min. trwałości: 2028/02/29
2,29 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/11/26
12,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Natur Planet
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
22,99 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/12/12
19,42 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/04
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 5 kg - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 5 kg - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2028/02/03
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom
Dostępność

Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/31
12,70 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature
Dostępność

Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,29 zł
1,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/02
10,69 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/05
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita
Dostępność

Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita

Data min. trwałości: 2027/10/24
12,80 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Wiadro 5 kg - Vitafarm
Dostępność

Soda Oczyszczona Wiadro 5 kg - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/02
41,99 zł
0,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 5 kg - Fivio Up
Dostępność

Soda Oczyszczona 5 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/02/20
27,02 zł
0,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops