Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/25
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna
Dostępność

Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna

Data min. trwałości: 2027/05/25
11,89 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet
Dostępność

Błonnik Ziemniaczany 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2029/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - Big Nature
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/25
35,65 zł
7,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 100 g - BATOM
Dostępność

Kwas Cytrynowy 100 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/12/12
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers

Data min. trwałości: 2028/06/26
1,56 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,25 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - BATOM
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne 500 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/12/22
42,99 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/08
12,94 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM
Dostępność

Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,98 zł
8,98 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/16
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Suszony 100 g - Planteon
Dostępność

Zakwas Żytni Suszony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 100 g - Nanga
Dostępność

Kwas Cytrynowy 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,59 zł
9,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
1,44 zł
9,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/01
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/10
20,00 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Instant 100 g - Planteon
Dostępność

Drożdże Instant 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/18
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops