Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Obniżka Oferta-miesiaca
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/10
20,00 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom
Dostępność

Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/31
12,70 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's
Dostępność

Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/02
4,17 zł
46,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Mielona Naturalna RAW 10 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/08/01
13,29 zł
132,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy BIO 100 g - BATOM
Dostępność

Cukier Waniliowy BIO 100 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/05/31
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket

Data min. trwałości: 2028/08/01
16,69 zł
333,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/01
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/02/28
34,39 zł
68,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2028/02/03
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita
Dostępność

Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita

Data min. trwałości: 2027/10/24
12,80 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/05/31
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
18,19 zł
363,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów 40 g - Provita
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów 40 g - Provita

Data min. trwałości: 2027/11/10
5,59 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/08
12,94 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów Bio 40 g - Natural
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów Bio 40 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/11/01
5,79 zł
14,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Instant 100 g - Planteon
Dostępność

Drożdże Instant 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/18
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 70 g - Delecta
Dostępność

Soda Oczyszczona 70 g - Delecta

Data min. trwałości: 2028/07/31
2,04 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops