Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dodatki do Pieczenia

Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 100 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/17
29,92 zł
29,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM
Dostępność

Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,98 zł
8,98 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/19
24,79 zł
24,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/25
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/12/12
19,42 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Żytni Do Chleba Bio 30 g - Lecker's
Dostępność

Zakwas Żytni Do Chleba Bio 30 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/26
5,71 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów 40 g - Provita
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bez Fosforanów 40 g - Provita

Data min. trwałości: 2027/11/10
5,59 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,89 zł
149,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/05
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/10/01
2,59 zł
17,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/17
19,31 zł
38,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon
Dostępność

Purple Matcha Proszek Ube 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/23
37,99 zł
37,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,25 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słód do Wypieków Pszeniczny Jasny 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/11/26
12,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom
Dostępność

Soda Oczyszczona Spożywcza 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/31
12,70 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna
Dostępność

Ciasto Kadayif (Kataifi) Nitki Pieczone 200 g - Skarby Młyna

Data min. trwałości: 2027/05/25
11,89 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 100 g - BATOM
Dostępność

Kwas Cytrynowy 100 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/12/12
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2028/02/03
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/03/17
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops