Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Majeranek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Majeranek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/19
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 50 g - BATOM
Dostępność

Kurkuma Bio 50 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sól Himalajska Drobna 300 g - Batom
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 300 g - Batom

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,68 zł
1,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koper Włoski Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Koper Włoski Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,29 zł
15,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
7,39 zł
12,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Ryb Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Ryb Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,93 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,23 zł
7,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Estragon Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Estragon Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon
Dostępność

Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/01
4,49 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galgant Mielony BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Galgant Mielony BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/01
21,99 zł
31,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/13
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/30
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/31
20,79 zł
20,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,74 zł
12,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
9,89 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/05/15
15,89 zł
52,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech
Dostępność

Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/06/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków Bez Soli Mielona 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków Bez Soli Mielona 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,96 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jałowiec Owoc 100 g - Planteon
Dostępność

Jałowiec Owoc 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Mięsa Mielonego 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Mięsa Mielonego 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops