Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Koper Włoski Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Koper Włoski Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/11
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarno Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Eko 60 g Dary Natury
Dostępność

Imbir Eko 60 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
14,79 zł
24,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
 Chipsy Kukurydziano-Ryżowe  Papryka 50 g Benlian
Dostępność

Chipsy Kukurydziano-Ryżowe Papryka 50 g Benlian

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
7,43 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,98 zł
17,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 80 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek Bio 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
14,49 zł
18,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
14,39 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Szczypiorkowo - Pomidorowa 20 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Szczypiorkowo - Pomidorowa 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
5,21 zł
26,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/03
14,19 zł
23,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/13
13,89 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
12,79 zł
42,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
6,59 zł
21,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
13,17 zł
1,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,42 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops