Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka HOT 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka HOT 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2027/11/24
19,69 zł
65,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,69 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/10/31
19,69 zł
3,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 500 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury
Dostępność

Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Tajska Czerwone Curry Bezglutenowa Bio 120 g - Terrasana
Dostępność

Pasta Tajska Czerwone Curry Bezglutenowa Bio 120 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/09/23
19,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/05/15
15,89 zł
52,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/31
20,79 zł
20,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mirt Cytrynowy BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mirt Cytrynowy BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/01
21,30 zł
53,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,34 zł
8,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM
Dostępność

Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM

Data min. trwałości: 2029/04/30
21,84 zł
54,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,99 zł
109,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galgant Mielony BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Galgant Mielony BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/01
21,99 zł
31,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita
Dostępność

Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,71 zł
37,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marmolada z Cytryny z Imbirem Eko 360 g Agrisicilia
Dostępność

Marmolada z Cytryny z Imbirem Eko 360 g Agrisicilia

Data min. trwałości: 2029/02/26
18,16 zł
5,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/29
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 500 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops