Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Liść Laurowy Bio 50 g - Dary Natury- Liście Laurowe
Dostępność

Liść Laurowy Bio 50 g - Dary Natury- Liście Laurowe

Data min. trwałości: 2028/06/04
13,88 zł
27,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
17,69 zł
8,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/01/17
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Biały Ziarnisty Bezglutenowy BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Biały Ziarnisty Bezglutenowy BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/01
17,89 zł
19,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone Bezglutenowe BIO 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Goździki Mielone Bezglutenowe BIO 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
18,09 zł
27,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona Bio 5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
18,19 zł
363,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,19 zł
12,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio
Dostępność

Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio

Data min. trwałości: 2027/10/30
18,19 zł
3,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,43 zł
1,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany Bio 70 g - Lebensbaum
Dostępność

Czosnek Granulowany Bio 70 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,29 zł
26,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,50 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Worcestershire Wegański Bio 140 ml - Sanchon
Dostępność

Sos Worcestershire Wegański Bio 140 ml - Sanchon

Data min. trwałości: 2029/04/30
18,49 zł
13,21 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum
Dostępność

Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,65 zł
14,65 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,79 zł
37,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pieprz Kolorowy Młynek 77 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Pieprz Kolorowy Młynek 77 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
18,89 zł
24,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Mielona BIO 15 g - BATOM
Dostępność

Wanilia Mielona BIO 15 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/05/31
18,89 zł
125,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 100 g - Becla
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 100 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/05/26
18,97 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/01
19,19 zł
21,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech
Dostępność

Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/06/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Suszone Grys 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pomidory Suszone Grys 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops