Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/18
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian
Dostępność

Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
48,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Planteon
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,23 zł
7,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Szczypiorkowo - Pomidorowa 20 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Szczypiorkowo - Pomidorowa 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
5,21 zł
26,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/07/09
6,99 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan
Dostępność

Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan

Data min. trwałości: 2027/11/14
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,98 zł
11,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura
Dostępność

Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/07/07
6,97 zł
3,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Oregano Liść 100 g - Fivio Up
Dostępność

Oregano Liść 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/11/10
6,92 zł
6,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/27
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Kora 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Kora 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka 60 g Dary Natury
Dostępność

Kozieradka 60 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kmin Rzymski 30 g - Dary Natury - Kumin
Dostępność

Kmin Rzymski 30 g - Dary Natury - Kumin

Data min. trwałości: 2028/07/03
6,79 zł
22,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
6,59 zł
21,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops