Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 107 g - Erntesegen
Dostępność

Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 107 g - Erntesegen

Data min. trwałości: 2028/01/25
16,49 zł
15,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 297 g - Erntesegen
Dostępność

Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 297 g - Erntesegen

Data min. trwałości: 2027/12/06
25,99 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum
Dostępność

Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/07/31
10,69 zł
106,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
31,99 zł
39,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
29,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kmin Rzymski (Kumin) Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kmin Rzymski (Kumin) Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,29 zł
142,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Korzeń Mielony Bio 250 g - Natvita
Dostępność

Kurkuma Korzeń Mielony Bio 250 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/01
33,99 zł
13,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/31
23,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/12/31
14,19 zł
1,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/11/30
11,19 zł
22,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/01/10
7,99 zł
12,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2027/10/20
9,29 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
9,39 zł
15,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
6,59 zł
21,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops