Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Oferta-miesiaca
Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
15,89 zł
31,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
17,20 zł
34,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,79 zł
33,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum
Dostępność

Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/05/31
11,29 zł
90,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel
Dostępność

Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/01/27
11,59 zł
13,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pomidorowo Czosnkowa Z Czarnuszką 40 g Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Pomidorowo Czosnkowa Z Czarnuszką 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
11,49 zł
28,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
5,39 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli 60 g - Dary Natury
Dostępność

Chilli 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
12,99 zł
25,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podlaska Przyprawa Ryba z Grilla 30 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa Ryba z Grilla 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero
Dostępność

Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/03/25
16,59 zł
13,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Kandyzowany Bio 400 G - Bio Planet
Dostępność

Imbir Kandyzowany Bio 400 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/30
16,76 zł
4,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lubczyk 20 g Dary Natury
Dostępność

Lubczyk 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
6,29 zł
31,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Mięsa Wieprzowego 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Mięsa Wieprzowego 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
13,29 zł
44,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
12,79 zł
42,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia 25 g - Dary Natury
Dostępność

Bazylia 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
29,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops