Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Pieprz Długi Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Długi Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/05/01
25,96 zł
34,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,59 zł
5,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Cebula z Papryką Ostrą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Cebula z Papryką Ostrą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/01/26
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/10/31
19,69 zł
3,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 100 g - TRS
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2026/12/31
6,39 zł
6,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka 180 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Czarnuszka 180 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2027/11/30
69,99 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2026/11/30
6,44 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Staropolska 30 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Staropolska 30 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/11/30
6,22 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/28
5,99 zł
11,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/12/31
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Orientalna z Pomarańczą 30 g - Becla
Dostępność

Przyprawa Orientalna z Pomarańczą 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/02/20
8,29 zł
27,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/27
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Adżwan Nasiona 100 g - TRS
Dostępność

Adżwan Nasiona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,79 zł
15,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Miodowo - Czosnkowa 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Miodowo - Czosnkowa 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/09/13
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - TRS
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/09/20
8,32 zł
8,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops